MŠ Dobrná, p.o., Dobrná 109, 407 41 Dobrná

Přerušení provozu dne 6.10.2020

oznamujeme, že v úterý 6.10.2020 dojde k přerušení provozu MŠ z provozních důvodů - odstávka elektrické energie.

Vánoční focení 24.9. od 9 hodin.

Informace ke čtvrtečnímu focení:

Vstup do budovy rodičům, kteří se chtějí vyfotit s dětmi, případně sourozencům a pod., bude povolen pouze s rouškou (tu můžete odložit pouze na focení).

Obědy pro cizí strávníky

Vážení strávníci,

od 1.září je opět možné odebírat stravu pro cizí strávníky.  Pro odběr stravy se prosím nahlašte vedoucí šk. jídelny p. Mocové v pátek 28.8.2020 mezi 9 - 13 hod na telefonu 412 514 751 nebo do konce tohoto týdne na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cena stravného za jeden oběd je od 1.9.2020 stanovena na 65 Kč.

v pondělí 31.8.2020 od 16,00 jsou naplánovány informační třídní schůzky pro šk. rok 2020/2021.

Za Vaši účast předem děkujeme

Obnovení provozu MŠ

od pondělí 18.5.2020 bude obnoven provoz Mateřské školy Dobrná. Pročtěte si prosím pečlivě pokyny pro rodiče (sekce ke stažení), za jakých podmínek bude umožněno vzdělávání dětí v naší MŠ. Momentálně pracujeme na tom, abychom zajistili odpovídající podmínky provozu školy stanovené pokyny Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva zdravotnictví. Nevyhneme se úpravám a změnám v provozu, a to zejména těmto:
>provozní doba MŠ se do konce školního roku posouvá od 7.00 do 15.30
>děti budou rozděleny na dvě skupiny dle věku (dvouleté děti budou s chůvou a jejich přítomnost v MŠ bude možná pouze dopoledne od 8,00 do 12,00),
>veškerý možný čas budeme trávit venku, proto je nutné, aby děti měly dostatek vhodného oblečení a lahev na pití, která bude po celou dobu docházky v MŠ (s uzavíratelným pítkem, která vydrží opakované mytí v myčce nádobí na 60 stupňů, NE kelímky s brčkem, Jupíky a pod.)
>obědy budou pro všechny děti formou studených balíčků (toasty, saláty atd.)
>každé dítě musí mít ve školce k dispozici jednu roušku zabalenou v igelitovém sáčku pro případ podezření z výskytu COVID-19 (jinak děti ani pedagogové roušku po dobu pobytu v MŠ nosit nemusejí)
>ráno při příchodu bude všem dětem změřena tělesná teplota bezkontaktním teploměrem, pokud bude vyšší než 37 stupňů Celsia nebo pokud dítě bude vykazovat možné příznaky nákazy COVID-19, nebude do školky přijato
>před zahájením docházky musí rodič odevzdat vyplněné a podepsané Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění
Všechna tato opatření jsou nutná pro zamezení nebo minimalizaci rizika přenosu nákazy COVID-19 a jsou doporučena pokyny MŠMT.
Zvažte prosím docházku vašeho dítěte do MŠ a dejte nám vědět, zda za těchto zpřísněných podmínek nastoupí.
Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se zeptat.
Pro nás je tato situace stejně nová a komplikovaná jako pro vás. Mějte prosím pochopení s novými opatřeními. Naší snahou je maximálně a efektivně zajistit ve školce bezpečné prostředí.
Předem velmi děkujeme za spolupráci.
Copyright © 2020. Mateřská škola Dobrná, příspěvková organizace Dobrná 109, 407 41 Dobrná Rights Reserved.