MŠ Dobrná, p.o., Dobrná 109, 407 41 Dobrná

PŘERUŠENÍ PROVOZU MŠ od 16.3.2020 do odvolání

s ohledem na závažný epidemiologický stav, personální situaci, po projednání se zřizovatelem a dle § 3 odst. 2 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, bylo rozhodnuto o přerušení provozu Mateřské školy Dobrná, příspěvkové organizace, s účinností od pondělí 16.3.2020 do odvolání.
O dalším vývoji Vás budeme informovat.
Žádost o ošetřovné si můžete vyzvednout v budově mateřské školy v pondělí a středu mezi 7 - 11 hodinou u p.účetní Hedviky Čechové.
Pozn. Ve středu 18.3. v kanceláři nebude nikdo přítomen z důvodu odstávky elektrické energie.
Žádost lze vyřídit a zaslat i elektronicky.

Jarní focení v MŠ - ODLOŽENO!!! (o termínu budeme včas informovat)

Na pondělí 16.3. je naplánováno focení dětí. Prosíme o nahlášení, kdo bude chtít nechat své dítě vyfotit. Mohou se přijít vyfotit i sourozenci.

Ceník fotografií:

Fotka 21x15cm..........................................................................................80,-Kč

Fotka v rámečku 21x30cm.......................................................................150,-Kč

Fotka 18x24cm.........................................................................................120,-Kč

Fotka 10x15cm...........................................................................................30,-Kč

Cena celé sady je 370,- Kč, sourozenec má sadu za 170,-Kč, sada obsahuje 6 fotografií. Fotografie lze zakoupit i jednotlivě.

Karneval v MŠ

Ve středu 26.2.2020 budeme mít s dětmi ve školce maškarní karneval. Pokud máte, dejte dětem masky. Děkujeme

Výstava Děti a zvířata - Litoměřice 2020

Milí rodiče,

pátek 7.února pojedeme s dětmi na výstavu Děti a zvířata – Litoměřice 2020.

Jedeme objednaným autobusem, odjezd v 8 hodin od školky, návrat ve 12 hodin.

Sraz dětí ve školce do 7:30, s sebou jim dejte batůžek s pitím, obědový balíček zajistí MŠ. Jedou všichni pedagogičtí zaměstnanci, ve školce nikdo nezůstává. Pokud nechcete, aby vaše dítě jelo na výstavu, nechte si ho prosím tento den doma.

Děti mají vstup zdarma, ale můžete jim dát s sebou malé kapesné, určitě tam budou i nějaké stánky s drobnostmi a sladkostmi.

Prosíme o nahlášení, kdo v pátek pojede, budeme tomu přizpůsobovat velikost objednaného autobusu.

Přijímáme nové děti

Do naší mateřské školy přijmeme 2 dvouleté děti na dopolední docházku (8 - 12) od 1.ledna 2020.

Zvýšení cen stravného

Mateřská škola Dobrná, příspěvková organizace oznamuje, že od 1.1.2020 se zvyšují ceny stravného pro všechny strávníky:

Děti MŠ - celodenní strava 35 Kč (do šesti let) a 37 Kč (po dovršení šesti let)

Zaměstnanci MŠ - oběd 30 Kč

Cizí strávníci - oběd 55 Kč.

Ke zvýšení cen stravného jsme přistoupili z důvodu zvyšujících se cen potravin a energií.

Rozhodnutí bylo schváleno usnesením Zastupitelstva obce Dobrná ze dne 13.11.2019.

Copyright © 2020. Mateřská škola Dobrná, příspěvková organizace Dobrná 109, 407 41 Dobrná Rights Reserved.