MŠ Dobrná

Mateřská škola leží v klidné části obce Dobrná. Je snadno dostupná autobusovou linkou DÚK č.436 i automobilem. Nabízí dětem moderní výuku s kvalitními pomůckami a pravidelnou logopedickou prevencí. Spoustu času mohou děti trávit na vybavené školní zahradě. To vše s výhodou malého jednotřídního kolektivu.

Školní rok 2023/2024 

Přijďte se k nám do školky podívat v týdnu od 9. do 12. května mezi 9 a 15 hodinou. 

V tomto termínu si budete moct prohlédnout školku, popovídat si se zaměstnanci a v případě Vašeho zájmu podat žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání do naší mateřské školy (žádost vyplníme spolu).

K vyplnění žádosti je potřeba Váš občanský průkaz a rodný list dítěte.

Do Mateřské školy Dobrná přijímáme děti, které k 31.8.2023 dovrší tří let věku a mají místo trvalého pobytu v tomto školském obvodu (obec Dobrná). V případě nenaplnění kapacity spádovými dětmi přijmeme i ty, které mají trvalý pobyt mimo obec Dobrná.

Přednost před ostatními mají děti, které ve šk. roce 2023/2024 dovrší 6 let věku (povinný předškolní ročník).

Oznámení o přijetí či nepřijetí dítěte do MŠ bude zákonným zástupcům zasláno 31.5.2023 na e-mail, který uvedli v online přihlášce.

Pokud Vám nevyhovuje daný termín zápisu nebo se nemůžete osobně dostavit do mateřské školy, můžete žádost o přijetí do MŠ vyplnit online. Po předání kontaktů Vám bude zaslán odkaz pro vyplnění žádosti do Vaší e-mailové schránky. 

Pokud máte dítko mladší tří let, které byste k nám rádi umístili, přijďte se s námi domluvit. Dvouleté děti budou přijaty pouze v případě nenaplnění kapacity při zápisu a po předchozím individuálním posouzení soběstačnosti dítěte (nemáme personální zajištění pro dvouleté děti, nemůžeme tedy přijmout děti, které vyžadují péči chůvy).

 

S dotazy se obracejte na tel.č. 412514751 nebo na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Polish 20230404 133411248Polish 20230404 134846112