MŠ Dobrná

Mateřská škola leží v klidné části obce Dobrná. Je snadno dostupná autobusovou linkou DÚK č.436 i automobilem. Nabízí dětem moderní výuku s kvalitními pomůckami a pravidelnou logopedickou prevencí. Spoustu času mohou děti trávit na vybavené školní zahradě. To vše s výhodou malého jednotřídního kolektivu.

brigada listi 1Přírodní zahrada pro MŠ v Dobrné

V září 2019 jsme poprosili šikovné tatínky, zda by nám do naší přírodní zahrady nevyrobili broukoviště, tedy domeček pro broučky. Tatínek pan Zdeněk Cestr nelenil a vyrobil nám krásný broučí domeček z nerezu. Ten jsme s dětmi naplnili přírodním materiálem a dali jsme ho na zahradu, aby se v něm broučci mohli ještě před zimou zabydlet. Teď už se jen můžeme těšit, až se nám tam nějaký brouček ubytuje a my se na něj budeme moct chodit dívat a pozorovat ho v jeho přirozeném prostředí.

5 brigada broukoviste