Domestos pro školy

jak už jste určitě zaregistrovali, vyhráli jsme v soutěži Domestos pro školy 2.místo. To znamená finanční příspěvek 60.000 Kč na rekonstrukci školních toalet. Výhru se nám podařilo získat především díky Vaší podpoře. Všem, kteří sbírali účtenky za produkty Domestos a dávali nám body za splněné úkoly, moc děkujeme. Ve středu 30.ledna jsme byli převzít šek a krásnou cenu.

Teď je před námi ta nejdůležitější práce, a to připravit projekt na rekonstrukci a následně jej zrealizovat. Jak jsme již předesílali dopředu, rekonstrukce toalet bude probíhat v době letních prázdnin. Přesný termín uzavření MŠ sdělíme po domluvě se zřizovatelem a dodavateli prací.

A pak už se jen můžeme těšit na krásné nové toalety pro naše děti :)

Copyright © 2019. Mateřská škola Dobrná, příspěvková organizace Dobrná 109, 407 41 Dobrná Rights Reserved.