MŠ Dobrná

Mateřská škola leží v klidné části obce Dobrná. Je snadno dostupná autobusovou linkou DÚK č.436 i automobilem. Nabízí dětem moderní výuku s kvalitními pomůckami a pravidelnou logopedickou prevencí. Spoustu času mohou děti trávit na vybavené školní zahradě. To vše s výhodou malého jednotřídního kolektivu.

!!! Po rozkliknutí odkazu níže můžete vyplnit žádost k předškolnímu vzdělávání !!!

Zápis bude probíhat v termínu 2. až 16. května 2021 distanční formou. Vzhledem k pandemické situaci se nebude konat motivační část zápisu (osobní přítomnost dítěte a rodičů).

K žádosti bude nutné ještě doložit kopii rodného listu dítěte, potvrzení lékaře o povinném očkování dítěte nebo kopii očkovacího průkazu.

V případě dotazů či nejasností ohledně zápisu kontaktujte školku na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vyplněnou žádost bude nutné do pěti pracovních dní doručit do mateřské školy těmito způsoby:

• osobně nebo poštou do schránky MŠ (Mateřská škola Dobrná, příspěvková organizace, Dobrná 109, 407 41 Dobrná) – vytištěný a podepsaný originál žádosti včetně povinných příloh
  • e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) – s elektronickým podpisem včetně povinných příloh
  • datovou schránkou (qyqkqm9) – s elektronickým podpisem včetně povinných příloh

Děti budou přijímány podle těchto kritérií:

Věk uchazeče

5 let a více

5 body

4 roky

4 body

3 roky

3 body

Trvalý pobyt uchazeče

trvalý pobyt v obci Dobrná (spádové děti)

5 bodů

trvalý pobyt mimo obec Dobrná

1 bod

Doplňující kritéria:

Dítě má již ve školce sourozence

2 body

Počet volných míst pro školní rok 2021/2022 je 6.

V případě rovnosti bodů se přijímá starší dítě, pokud budou děti stejně staré, bude se losovat.