MŠ Dobrná

Mateřská škola leží v klidné části obce Dobrná. Je snadno dostupná autobusovou linkou DÚK č.436 i automobilem. Nabízí dětem moderní výuku s kvalitními pomůckami a pravidelnou logopedickou prevencí. Spoustu času mohou děti trávit na vybavené školní zahradě. To vše s výhodou malého jednotřídního kolektivu.

Školní rok 2022/2023

Pokud potřebujete přihlásit dítě do naší mateřské školy v průběhu školního roku (končí vám rodičovská dovolená, přistěhovali jste se apod.), informujte se prosím na níže uvedených kontaktech, zda je v MŠ volné místo.

V případě volné kapacity do Mateřské školy Dobrná přijímáme děti, které k datu nástupu do školy dovrší tří let věku a mají místo trvalého pobytu v tomto školském obvodu (obec Dobrná).

Nabízíme možnost individuální návštěvy školy (po předchozí domluvě).