^Nahoru
  
  
  

Kontakt

Mateřská škola Dobrná

Dobrná 109
407 41 Dobrná

412 514 751

reditelka@msdobrna.cz

Obnovení provozu MŠ

Vážení rodiče,
od pondělí 18.5.2020 bude obnoven provoz Mateřské školy Dobrná. Pročtěte si prosím pečlivě pokyny pro rodiče (sekce ke stažení), za jakých podmínek bude umožněno vzdělávání dětí v naší MŠ. Momentálně pracujeme na tom, abychom zajistili odpovídající podmínky provozu školy stanovené pokyny Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva zdravotnictví. Nevyhneme se úpravám a změnám v provozu, a to zejména těmto:
>provozní doba MŠ se do konce školního roku posouvá od 7.00 do 15.30
>děti budou rozděleny na dvě skupiny dle věku (dvouleté děti budou s chůvou a jejich přítomnost v MŠ bude možná pouze dopoledne od 8,00 do 12,00),
>veškerý možný čas budeme trávit venku, proto je nutné, aby děti měly dostatek vhodného oblečení a lahev na pití, která bude po celou dobu docházky v MŠ (s uzavíratelným pítkem, která vydrží opakované mytí v myčce nádobí na 60 stupňů, NE kelímky s brčkem, Jupíky a pod.)
>obědy budou pro všechny děti formou studených balíčků (toasty, saláty atd.)
>každé dítě musí mít ve školce k dispozici jednu roušku zabalenou v igelitovém sáčku pro případ podezření z výskytu COVID-19 (jinak děti ani pedagogové roušku po dobu pobytu v MŠ nosit nemusejí)
>ráno při příchodu bude všem dětem změřena tělesná teplota bezkontaktním teploměrem, pokud bude vyšší než 37 stupňů Celsia nebo pokud dítě bude vykazovat možné příznaky nákazy COVID-19, nebude do školky přijato
>před zahájením docházky musí rodič odevzdat vyplněné a podepsané Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění
Všechna tato opatření jsou nutná pro zamezení nebo minimalizaci rizika přenosu nákazy COVID-19 a jsou doporučena pokyny MŠMT.
Zvažte prosím docházku vašeho dítěte do MŠ a dejte nám vědět, zda za těchto zpřísněných podmínek nastoupí.
Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se zeptat.
Pro nás je tato situace stejně nová a komplikovaná jako pro vás. Mějte prosím pochopení s novými opatřeními. Naší snahou je maximálně a efektivně zajistit ve školce bezpečné prostředí.
Předem velmi děkujeme za spolupráci.
Copyright © 2020. Mateřská škola Dobrná, příspěvková organizace Dobrná 109, 407 41 Dobrná Rights Reserved.