Obnovení provozu MŠ

od pondělí 18.5.2020 bude obnoven provoz Mateřské školy Dobrná. Pročtěte si prosím pečlivě pokyny pro rodiče (sekce ke stažení), za jakých podmínek bude umožněno vzdělávání dětí v naší MŠ. Momentálně pracujeme na tom, abychom zajistili odpovídající podmínky provozu školy stanovené pokyny Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva zdravotnictví. Nevyhneme se úpravám a změnám v provozu, a to zejména těmto:
>provozní doba MŠ se do konce školního roku posouvá od 7.00 do 15.30
>děti budou rozděleny na dvě skupiny dle věku (dvouleté děti budou s chůvou a jejich přítomnost v MŠ bude možná pouze dopoledne od 8,00 do 12,00),
>veškerý možný čas budeme trávit venku, proto je nutné, aby děti měly dostatek vhodného oblečení a lahev na pití, která bude po celou dobu docházky v MŠ (s uzavíratelným pítkem, která vydrží opakované mytí v myčce nádobí na 60 stupňů, NE kelímky s brčkem, Jupíky a pod.)
>obědy budou pro všechny děti formou studených balíčků (toasty, saláty atd.)
>každé dítě musí mít ve školce k dispozici jednu roušku zabalenou v igelitovém sáčku pro případ podezření z výskytu COVID-19 (jinak děti ani pedagogové roušku po dobu pobytu v MŠ nosit nemusejí)
>ráno při příchodu bude všem dětem změřena tělesná teplota bezkontaktním teploměrem, pokud bude vyšší než 37 stupňů Celsia nebo pokud dítě bude vykazovat možné příznaky nákazy COVID-19, nebude do školky přijato
>před zahájením docházky musí rodič odevzdat vyplněné a podepsané Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění
Všechna tato opatření jsou nutná pro zamezení nebo minimalizaci rizika přenosu nákazy COVID-19 a jsou doporučena pokyny MŠMT.
Zvažte prosím docházku vašeho dítěte do MŠ a dejte nám vědět, zda za těchto zpřísněných podmínek nastoupí.
Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se zeptat.
Pro nás je tato situace stejně nová a komplikovaná jako pro vás. Mějte prosím pochopení s novými opatřeními. Naší snahou je maximálně a efektivně zajistit ve školce bezpečné prostředí.
Předem velmi děkujeme za spolupráci.
Copyright © 2020. Mateřská škola Dobrná, příspěvková organizace Dobrná 109, 407 41 Dobrná Rights Reserved.