^Nahoru
  
  
  

Kontakt

Mateřská škola Dobrná

Dobrná 109
407 41 Dobrná

412 514 751

reditelka@msdobrna.cz

Přírodní zahrada - broukoviště

brigada listi 1Přírodní zahrada pro MŠ v Dobrné

V září 2019 jsme poprosili šikovné tatínky, zda by nám do naší přírodní zahrady nevyrobili broukoviště, tedy domeček pro broučky. Tatínek pan Zdeněk Cestr nelenil a vyrobil nám krásný broučí domeček z nerezu. Ten jsme s dětmi naplnili přírodním materiálem a dali jsme ho na zahradu, aby se v něm broučci mohli ještě před zimou zabydlet. Teď už se jen můžeme těšit, až se nám tam nějaký brouček ubytuje a my se na něj budeme moct chodit dívat a pozorovat ho v jeho přirozeném prostředí.

5 brigada broukoviste

Copyright © 2020. Mateřská škola Dobrná, příspěvková organizace Dobrná 109, 407 41 Dobrná Rights Reserved.